Zaproszenie na bezpłatne warsztaty pn. „Znaczenie reputacji w procesie budowy pozycji konkurencyjnej MŚP”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pn. „Znaczenie reputacji w procesie budowy pozycji konkurencyjnej MŚP”. Warsztaty dedykowane są przedstawicielom małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa podkarpackiego. Warsztaty odbędą się 21 kwietnia br. w Hotelu Rzeszów w ramach Kongresu Profesjonalistów Public Relations.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu Promocja Gospodarcza Województwa Podkarpackiego, finansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 1.3 Promowanie Przedsiębiorczości, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Do udziału w warsztatach zapraszamy jednego przedstawiciela przedsiębiorstwa. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rekrutację prowadzi firma Exacto Sp. z o.o.– organizator Kongresu Profesjonalistów Public Relations. Za przyjmowanie zgłoszeń oraz kontakt z uczestnikami odpowiada p. Sylwia Bruśniak (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 694 485 520).