layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Wystawa zabytkowych motocykli przy Kaplicy Grobowej Wierzbickich w Ropience

Bieszczady moto Grupa Nieformalna „Nasz Kościółek" z Ropienki wraz z Oldtimer Club Poland organizuje wystawę zabytkowych motocykli przy Kaplicy Grobowej Wierzbickich w Ropience. Pokaz odbędzie się 20 października.

Czytaj więcej...

Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia

solina biegirysia Od 20 do 21 października potrwa Bieszczadzki Weekend Biegowy Rysia, czyli coś dla miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

Najbliższy Weekend Za Pół Ceny w ramach akcji Polska Zobacz Więcej

apolska zobaczPolska Organizacja Turystyczna zaprasza serdecznie do „łapania okazji” w trakcie WEEKENDU ZA PÓŁ CENY w dniach 5 – 7 października 2018 r.

Czytaj więcej...

Wołoska Koliba – Folkowe spotkania na pasterskim szlaku

komancza woloska koliba 2018Zapraszamy na kolejne wydarzenie w Bieszczadach pt. „ Wołoska Koliba – Folkowe spotkania na pasterskim szlaku ” promujące i przybliżające kulturę wołoską, (nieodłącznie związaną z Karpatami) do dwóch miejscowości: Osławicy i Wisłoku Wielkiego.

Czytaj więcej...

Miejskie obchody Światowego Dnia Turystyki w Przemyślu

przemysl sdtPrezydent Miasta Przemyśla oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Przemyślu serdecznie zapraszają na miejskie obchody pod hasłem Szlakiem Green Velo „W te Strony, gdzie biją przemyskie dzwony”, które odbędą się w dniach 29 - 30 września br. w Przemyślu.

Czytaj więcej...

Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy w Stalowej Woli

stalowa bieg lesnyGrupa Aktywni Uniwheels, firma SUPERIOR we współpracy z Centrum Edukacji Zawodowej, Nadleśnictwo Rozwadów oraz Stalowowolski Klub Biegacza zapraszają na Leśny Charytatywny Festiwal Biegowy, który odbędzie się w dniu 29 września br.

Czytaj więcej...

Święto Chorągwi Podkarpackiej ZHP

rzeszow harcerze Zapraszamy Was na Święto Chorągwi Podkarpackiej, które odbędzie się w dniach 22-23 września 2018r. w Rzeszowie.

Czytaj więcej...

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc