layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Festiwal Street Food Polska w Sanoku

sanok streetfoodOd 17 do 19 maja 2019 roku organizatorzy zapraszają na Street Food Polska Festival, który odbędzie się na Rynku w Sanoku.

Czytaj więcej...

Redyk Karpacki - Na pasterskim szlaku

ustrzyki redykTradycyjny spęd owiec, koncerty z muzyką pogranicza, tradycyjne „mieszanie” owiec oraz poświęcenie wody, drewna, zapalenie watry i degustacja lokalnych produktów serowarskich czekają na wszystkich, którzy w ostatni weekend kwietnia odwiedzą Ustrzyki Górne. 27 kwietnia odbędzie się tam Redyk Karpacki - Na pasterskim szlaku.

Czytaj więcej...

Festiwal Kuchni Dworskiej w Rzeszowie

rzeszow kuchniaW sobotę, 27 kwietnia br. na Rzeszowskim Rynku odbędzie się 5. Międzynarodowy Festiwal Kuchni Dworskiej nominowany do Kulinarnego Pucharu Polski 2019. Jego organizatorami są Waldemar Hołówka - Fundacja Klubu Szefów Kuchni i Janusz Pyra z ramienia Hotel Bristol Tradition & Luxuryl.

Czytaj więcej...

VIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok

kajaki wislok"VIII OGÓLNOPOLSKI SPŁYW SZLAKIEM RZEKI WISŁOK”, to kolejna edycja największej imprezy kajakowej w „Dolinie Wisłoka”. Na uczestników czeka 43 km trasa podczas, której będą mogli sprawdzić swoje siły w kajaku, poznać podkarpacki klimat, atrakcje turystyczne i osobliwości przyrody znajdujące się wzdłuż trasy spływu.

Czytaj więcej...

VIII Motocyklowe Topienie Marzanny w Rzeszowie

rzeszow marzanna14 kwietnia podkarpaccy motocykliści oficjalnie rozpoczną nowy sezon. Tradycyjnie w Rzeszowie utopią marzannę.

Czytaj więcej...

Piknik Na Torach w Duszatynie

komancza tory Fundacja "Torem Osławy" zaprasza wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych w dniu 13 kwietnia 2019 r. (sobota) do Duszatyna. Startujemy o godzinie 10.00.

Czytaj więcej...

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc