layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Kalendarz imprez zimowych w Województwie Podkarpackim

190116 imprezy imagesRajdy piesze i narciarskie, wyścigi rowerowe oraz wyścigi psich zaprzęgów - tak wygląda terminarz imprez plenerowych w regionie w styczniu i lutym 2019.

Czytaj więcej...

Odpoczywaj w Podkarpackim za pół ceny

190109 pot weekendRuszyły zapisy do kolejnej, szóstej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

Czytaj więcej...

Nowy projekt dla regionów turystycznych

190104 polskiemarki„Polskie Marki Turystyczne” jest stworzenie katalogu najbardziej atrakcyjnych polskich regionów i szlaków turystycznych, które będą profesjonalnie zarządzane i promowane.

Czytaj więcej...

2,6 mln zł na rozwój branży turystycznej

190104 konkurs msitMinisterstwo Sportu i Turystyki ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu turystyki w 2019 roku.

Czytaj więcej...

10. Podkarpacki Kalejdoskop Podróżniczy

rzeszow kalejdoskopJuż w najbliższy weekend, 7 - 9 grudnia br., odbędzie się największa impreza festiwalowa o tematyce podróżniczej w województwie podkarpackim, odbywająca się nieprzerwanie od 10 lat. Od samego początku wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców, dla których chęć poznawania świata i nowych ludzi jest czymś więcej, niż tylko kolejnym sposobem spędzania wolnego czasu.

Czytaj więcej...

BdPN zaprasza na wernisaż VIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego

ustrzyki wernisaz Bieszczadzki Park Narodowy zaprasza wszystkich miłośników fotografii przyrodniczej na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom oraz wernisaż wystawy fotograficznej VIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Różnorodność biologiczna i krajobrazowa Bieszczadzkiego Parku Narodowego i otuliny”.

Czytaj więcej...

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc