layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Podkarpackie odkrywam. Naturalnie!

180613 naturalnie protPodkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna realizuje w bieżącym sezonie turystycznym akcję z udziałem influencerów (vlogerzy z dziedzin: podróże, architektura, turystyka rowerowa) „Podkarpackie odkrywam. Naturalnie!”.

Czytaj więcej...

Święto Fajki w Przemyślu

przemysl swieto fajkiPrzeszło 150 lat temu, w pewnej przemyskiej pracowni powstała pierwsza fajka. Jej twórca nie wiedział jeszcze wtedy o tym, że półtora wieku później, fajki tworzone w nadsańskim grodzie słynne będą niemal na całym świecie, a przemyskie warsztaty staną się jedynymi liczącymi się zakładami fajkarskimi w Polsce...

Czytaj więcej...

Militariada w Nowej Dębie

nowadeba militariada CopyOrganizatorzy serdecznie zapraszają na jubileuszową 10.edycję “MILITARIADY 2018”, która odbędzie się w dniach 15 – 17 czerwca 2018 w Nowej Dębie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Podkarpacki Rajd Rowerowy Green Velo

stalowa gvTrasa o długości prawie 60 km, piknik, konkursy i mnóstwo atrakcyjnych nagród do wygrania – to wszystko czeka na uczestników Podkarpackiego Rajdu Rowerowego Green Velo. Zapraszamy do udziału – już 10 czerwca 2018 roku.

Czytaj więcej...

Dni Krosna - Miasta Szkła

Krosno dni CopyGłówna atrakcja to koncerty. Wystąpią m.in. Julia Marcell Trio i Halina Mlynkova.

Czytaj więcej...

Rzeszów: Festiwal Przestrzeni Miejskiej

rzeszow przestrzen Festiwal, odbywający się co roku zazwyczaj w innym miejscu, nadaje nowy charakter przestrzeni miejskiej, ożywiając i rewitalizując daną przestrzeń. Miejsca wybierane na festiwal bywają zaskakujące jak hale obrabiarek PKP, czy fosa Zamku, bądź pomieszczenia kamienicy przy al. Piłsudskiego.

Czytaj więcej...

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc

 460 konkurs