layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

XRAii #26, czyli spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

200305 XRaii 26 160

To już 26 edycja spotkań dedykowanych osobom zainteresowanym Internetem i nowymi technologiami. Najbliższa edycja odbędzie się 10 marca w lokalu Lord Jack, a tematyka poświęcona będzie rekrutacji programistów, automatyzacji marketingu, roli podcastów w dużych korporacjach oraz ochronie danych osobowych w dobie dzisiejszego marketingu.

200305 XRaii 26

Podczas spotkania XRAii uczestnicy będą mieli okazję posłuchać prelekcji polskich czołowych ekspertów z branży technologicznej. Będzie to również niepowtarzalna okazja do dyskusji. W trakcie XRAii #26 wypowiedzą się eksperci tj. Michał Korba (CCO i Co-Founder serwisu User.com), specjalista w marketingu internetowym, który wystąpi z prezentacją „O Automatyzacji marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta słów kilka - czyli jak to wszystko zautomatyzować i nie zwariować.”, Dariusz Kalbarczyk (7N, Ng-Poland), doświadczony rekruter IT z prezentacją „Programista kontra reszta świata”, Krzysztof Wąsowski (Deloitte Digital CE), ekspert komunikacji marketingowej, wygłosi prezentację „O robieniu wartościowych podcastów w kilkusetosobowej organizacji” oraz Piotr Czajka (GWW Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi), wystąpi z prezentacją „Dane osobowe w marketingu. Co nowego - krótko i na temat”.

Spotkanie odbędzie się 10 marca w lokalu Lord Jack w Rzeszowie o godzinie 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednakże wymagana jest rejestracja.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz mobitouch. Partnerem głównym XRAii jest SoDA - największa polska organizacja reprezentująca sektor usług IT.

Bezpośrednia rejestracja na wydarzenie XRAii#26 www.bit.ly/XRAii26

Szczegóły wydarzenia na Facebooku www.bit.ly/event_XRAii26

 

 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

 

rzeszow airport 460

 

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc