layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Ruszają wielkanocne jarmarki i kiermasze

190408 wielkanocŚwięta tuż-tuż. Najwyższy czas, aby zaopatrzyć się w smakołyki, a także wszystkie potrzebne akcesoria. Kiermasze to znakomite miejsce na zakupy, bo właśnie na nich można znaleźć najpiękniejsze i najsmaczniejsze wyroby od regionalnych producentów.

Czytaj więcej...

Targi Aranżacji Wnętrz Home Design II w G2A Arena

rzeszow Homedesign 6-7 kwietnia 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbędzie się II edycja targów aranżacji wnętrz Home Design.

Czytaj więcej...

Hackathon w Rzeszowie

rzeszow hacaton 160Rzeszowski hackathon powraca. To już czwarta odsłona tego wydarzenia na podkarpaciu. 29 marca Podkarpacki Park Naukowo Technologiczny przywita utalentowanych programistów i deweloperów z całej Polski. Ich praca będzie polegać na stworzeniu niebanalnych prototypów w przeciągu 24 godzin.

Czytaj więcej...

Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką

190319 markowa ulmOdsłonięcie na Ścianie Pamięci tablic z nazwiskami Polaków, którzy z narażeniem życia własnego i swoich rodzin ratowali Żydów podczas niemieckiej okupacji oraz wręczenie odznaczeń państwowych, ale także konkurs plastyczny, wręczenie statuetki „Markowianin Roku”, reportaż radiowy, koncert, a także spektakl teatralny – tak w Markowej będzie obchodzony Narodowy Dzień Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką oraz przypada także 75. rocznica śmierci rodziny Ulmów, zamordowanej wraz z ukrywanymi Żydami z rodziny Goldmanów przez niemiecką żandarmerię, 24 marca 1944 r.

Czytaj więcej...

Piknik z okazji XX-lecia wstąpienia Polski do NATO

190506 nato9 marca 2019 r. o godz. 11.00 na terenie 1 Batalionu Strzelców Podhalańskich przy ul. Lwowskiej 5 w Rzeszowie odbędzie się piknik wojskowy z okazji XX-lecia wstąpienia Polski do NATO. Podobne pikniki odbędą się jeszcze w 19 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju.

Czytaj więcej...

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc