layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Targi Parents and Baby 2018 w G2A Arena

180607 targi baby10 czerwca 2018 w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbędzie się I edycja Targów Parents and Baby.

Targi Parents and Baby to okazja do zapoznania się z ofertą związana z macierzyństwem, rozwojem dzieci, praktycznymi poradami i zakupami w jednym miejscu. Oprócz oferty wystawienniczej, gdzie będzie można zakupić produkty niezbędne dla rodziców i dzieci, proponujemy także strefe edukacji.

Jest to wspaniała okazja do wzięcia udziału w warsztatach gdzie będzie można posłuchać ciekawych wykładów i uzyskać darmowych konsultacji m.in.: bezpłatne konsultacje medyczne, szkoła rodzenia, szkoła pielęgnacji, warsztaty wiązania chust, szkolenia dla rodziców dotyczące udzielania pierwszej pomocy dziecku i wiele innych.
Ideą Targów jest łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny.

Uczestnicząc w targach jako wystawca masz możliwość zaprezentować swoją markę oraz sprzedać swoje produkty. Jest to miejsce gdzie wypromujesz swoją markę, poszerzysz grono odbiorców swoich usług lub produktów oraz będziesz mógł pozyskać nowe kontakty handlowe.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką ciąży oraz rozwoju i edukacji dziecka.

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc