layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

Zbliża się Kongres 590

kongres590 logo Copy16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce odbędzie się Kongres 590. To będzie najważniejsze wydarzenie gospodarcze roku. Wśród prelegentów są m.in. prezydent Andrzej Duda, wicepremier Mateusz Morawiecki i Anna Streżyńska – minister cyfryzacji. Kongres 590 będzie najważniejszym polskim wydarzeniem gospodarczym tego roku.

16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego - G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa spotkają się przedstawiciele wielkiego i małego biznesu, nauki, polityki oraz administracji publicznej. Kongres organizowany jest pod patronatem honorowym prezydenta Andrzeja Dudy.

Więcej na stronie: https://kongres590.pl

 

Znany polski artysta Kamil Bednarek wystąpi dla gości II edycji Kongresu 590. Utalentowany muzyk po raz pierwszy wystąpi z Filharmonią Podkarpacką.

Koncert odbędzie się pierwszego dnia wydarzenia, w godzinach wieczornych, na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego - G2A Arena. Publiczność wysłucha najbardziej znanych piosenek polskiego artysty w nowej aranżacji, przygotowanej specjalnie na tę okazję przez Filharmonię Podkarpacką. To dość ciekawe połączenie, zważywszy na rodzaj wykonywanej przez piosenkarza muzyki – reggae. Udział w koncercie jest bezpłatny dla uczestników Kongresu 590.

Przypomnijmy, że Kamil Bednarek to jeden z bardziej znanych, polskich artystów młodego pokolenia. Na scenie jest obecny od 2008 roku, ale dopiero dwa lata później dał się poznać szerszej publice. Od tego czasu artysta cieszy się niesłabnącą popularnością. Mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie multiplatynową płytę oraz szereg nagród i nominacji (między innymi tytuły: „Najlepszy Artysta Europy Wschodniej” podczas MTV Europe Music Awards 2013 oraz „Artysta Roku” podczas Music ESKA Awards 2017). Niektórzy uważają go za polskiego ambasadora muzyki reggae.

Występująca z Bednarkiem Filharmonia Podkarpacka uchodzi za jedną z najlepszych w kraju. Co tydzień ich koncerty ściągają do gmachu rzeszowskiej filharmonii tysiące melomanów z całej Polski. W jej dorobku znajduje się wiele rejestracji telewizyjnych, nagrań radiowych oraz fonograficznych

171113 kongres

 

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc