layout-wrota-lipiec2014-tlo

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

 

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

II Forum Inteligentnego Rozwoju

171019 forum CopyW terminie 23-24 października 2017 r. odbędzie się w Rzeszowie-Jesionce II Forum Inteligentnego Rozwoju, składającego się z ponad 20 konferencji skupiających się wokół motywu przewodniego wydarzenia – „Nowe technologie i bezpieczeństwo energetyczne gwarantem inteligentnego rozwoju”. 

Podczas wydarzenia odbędą się targi goPL2020, dedykowane dawcom i biorcom innowacyjnych technologii oraz cenieni eksperci będą debatować o problemach i wyzwaniach dla polskiego biznesu, samorządu i szkolnictwa wyższego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie organizatora: www.irforum.pl/rejestracja/

Rejestracja, jak i udział w wydarzeniu są bezpłatne.

Szczegółów dotyczących udziału w II Forum Inteligentnego Rozwoju i targach goPL2020 udziela kierownik projektu: Łukasz Gamrot pod numerem telefonu 534 647 693 i adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

II Forum Inteligentnego Rozwoju to innowacyjna płaszczyzna styku trzech kluczowych filarów polskiej perspektywy inteligentnych specjalizacji: biznesu, samorządu i nauki. Wydarzenie skupia liderów rozwoju i inwestycji, którzy nadają kierunek polskiej innowacyjnej gospodarce.

 Pamiętej o JPK_VAT 

logo przedsiebiorcza Copy

520x100 interreg Pl Sk Podkarpackie 

 

7.12 banerek 728x90NOWY

 

rzeszow airport 460

 

muzeum kresy baner NEREUS LOGObleu fond blanc