III Ogólnopolska Konferencja Medycyny Pracy w G2A Arena

180312 rzeszow konferencja CopyOrganizatorami są Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa i Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera z Łodzi.

Hasłem przewodnim konferencji są: „Choroby cywilizacyjne w ochronie zdrowia pracujących - problemy orzecznicze i wyzwania”

W trakcie konferencji zostaną przedstawione możliwości systemu i wskazane dobre praktyki w tworzeniu zintegrowanego modelu opieki profilaktycznej, nakierowanej na wsparcie zdrowia pracowników.

Wydarzenie skierowane jest do lekarzy, pielęgniarek, psychologów, a także pracowników i pracodawców. Prelegentami będą m.in. prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy prof. Jolanta Walusiak-Skorupa, Konsultant Krajowy w dziedzinie medycyny pracy lek. med. Paweł Wdówik i Konsultant Wojewódzki z dziedziny medycyny pracy lek. med. Magdalena Skoblewska.

Oprócz wykładów przewidziane są również warsztaty dla lekarzy, psychologów oraz pielęgniarek, a także pracowników i pracodawców. Za udział w konferencji i warsztatach przyznawane będą punkty edukacyjne.

Program - pobierz

Szczegóły wydarzenia znaleźć można na stronie Centrum Medycznego Medyk.